Zapraszamy na premierę spektaklu teatralnego „Dzieci z Bullerbyn” w wykonaniu dzieci z koła teatralnego działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury. Premiera odbędzie się 24.04.2026 r. o godz. 09.00 na sali widowiskowej. Reżyserem spektaklu jest pani Jadwiga Kuśmierzak.
Premiera spektaklu teatralnego „Dzieci z Bullerbyn”
