Święto Konstytucji 3 Maja
Po uroczystej Mszy Świętej z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja zapraszamy mieszkańców gminy Rossosz do Gminnego Ośrodka Kultury na muzyczne spotkanie z Orkiestrą Dętą oraz Zespołem Ludowym „Zielawa”. Razem posłuchamy, razem pośpiewamy! Dodatkowo będzie można obejrzeć okolicznościową wystawę fotograficzną przygotowaną przez Fotoklub Podlaski. Zapewniamy kawę, herbatę oraz ciasto! Serdecznie zapraszamy!